UYTUN   GRUBU

 
Uytun Grubu , otomotiv , hazır beton , yapı malzemeleri , döviz alım-satımı , sigortacılık , inşaat , turizm , yayıncılık konularında hizmet vermektedir.Grup 1976 yılında Necati Uytun tarafından , şahıs işletmesi olarak ticari faaliyete başlamıştır. Daha sonra şirketler kurulup , bugünkü adı ile Uytun Grubu olmuştur.
 
Grup bünyesinde , otomotiv alanında Hyundai markası ile hizmet vermektedir. Hazır beton üretiminde , Akçansa Çimento ile tesis üretim faaliyetinde bulunmaktadır. Yapı sektöründe , Türkiye’nin lider markaları ile , tüm inşaat malzemelerinin satışı yapılmaktadır. Edremit şehir merkezinde , döviz alım-satımı yapan Huzur Döviz bürosu ile , uzun yıllardır , Edremit ve çevresinde , döviz denince ilk akla gelen isim olmuştur. Sigortacılık , Axa Sigorta , Allianz Sigorta ve Aviva Sigorta acentelikleriyle hizmet vermektedir.
Grup , Edremit  Körfezi’nin çeşitli yerlerinde inşaat yapmıştır. Yine uzun yıllardır , Edremit şehir merkezinde Uytun Otel adıyla , otel işletmesi bulunmaktadır. Balıkesir il merkezide dahil olmak üzere , tüm Edremit Körfezi’nde , bölgenin en yüksek tirajlı gazetesi olan Körfezde Olay gazetesi , günlük olarak yayın hayatına devam etmektedir.
 
Uytun Grubu bugüne kadar , yaptığı her işle farklılıklar yaratmış , hep daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi benimsemiş , hep uzun vadeli düşünerek , her işte öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Sözüne ve ticaretine güvenilen , ahlaki değerlere bağlı bir firma olmuştur.

Bünyemizde

0
Den Fazla İstihdam

Her Yıl

0 %
Büyüme

sektörde

0
Memnun Müşteri

Sektörlerde

0
Tamamlanmış Proje
İzmir Yolu Üzeri 3.km Edremit/Balıkesir
P.tesi- C.tesi 8:00-18:00